Strona Główna
Forum Wolnego Stowarzyszenia Windsurfingowego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
?roda 07.03.2007 szansa na min. 5-7 Bft
Autor Wiadomość
DREWIT

Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 9
Wysłany: 5 Marzec 2007, 19:23   ?roda 07.03.2007 szansa na min. 5-7 Bft

czy znajd? si? optymi?ci na wyjazd w ?rod? 7 marca na Mi?dzybrodzie ???
Witek i Aska czekaj? na odzew ze strony twardzieli
chocia? temp mo?e doj?? do 16 stopni wi?c normalni te? mile widziani
 
 
jarek
Gość
Wysłany: 6 Marzec 2007, 05:39   

Trzeba korzysta? bo chyba sezon si? ko?czy ;-) i prognozy coraz gorsze. Zenek te? b?dzie. My?l?, ?e ok 9-10,00 boisko.
 
 
Gość

Wysłany: 6 Marzec 2007, 07:45   

oby dosz?o lokalne wzmocnienie wiatrowe to znowu bedzie b.fajnie
Zenek niech nie zapomni o 4.0 mkw !!!
Do zobaczenia , my bli?ej 10.godz
Witek
 
 
Ajas 

Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Wola
Wysłany: 6 Marzec 2007, 18:36   

O ile wi?cej wieje na mi?dzybrodzkim przy wietrze po?udniowym w porównaniu np z dzie?kowicami?
 
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 6 Marzec 2007, 20:27   

Witajcie
Przesy?am pozdrowienia z wiosennej Anglii, a dok?adnie z zachodniego Londynu gdzie w tych czasach wi?cej s?ycha? polskiego jezyka niz Angielskiego.
Widze ze nie odpuszczacie i smigacie przy kazdej okazji. Ja narazie zarabiam pieniazki, z ktorych jakas czesc przeznacze napewno na troszke sprzetu WS ( A?ka trzymajcie ten zagielek dla mnie)

Pracuje tutaj przy remoncie mieszkania u jednej Angielki ona tez p?ywa na windsurfingu ale raczej rzadko, podobno tutaj niedaleko jest jakies miejsce do plywania, niestety nie ma czasu na sprawdzenie. czas jest tutaj zbyt cenny po przeliczeniu na z?otówki :-/ ale napewno sobie to odbije po powrocie.

Pomy?lnych wiatrów!!!
 
 
M?ody 

Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 24
Skąd: Katowice
Wysłany: 6 Marzec 2007, 21:40   

Czy w czyim? aucie znalaz?o by sie miejsce dla dwóch M?ODYCH GNIEWNYCH ;-) z 1 desk?. Dorzucimy si? do benzyny :!:
Pozdro dla Mick-a :!: :-D
 
 
 
kostek 

Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 39
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 7 Marzec 2007, 22:49   

Asia i jak pop?ywane ?
 
 
 
asiasurf 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 115
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 8 Marzec 2007, 07:15   

Pop?ywane i to w niez?ym stylu. ?agielki od 4.5 - 6.6!!!. S?o?ce , bardzo ciep?y po?udniowy wiatr , mo?na by?o p?ywa? bez r?kawiczek i byli tacy co p?ywali z go?? g?ow?. Spotkanie bezpo?rednie z wod? przypomina?o ,?e nie jest to ?rodek lata , wi?c unikali?my wszelkiego radzaju katap. Niestety upuscili troch? wody i musielismy uwa?a? z dobijaniem do brzegu bo nawet na krótkich finach uderza?o sie o dno. Pi?kny dzie? czekamy na nast?pne takie przyjemno?ci.
Na Miedzybrodziu przy kierunku po?udniowym wiatr si? wzmaga dok?adaj?c conajmniej 2-3 Bft.- natomiast wa?niejsze jest to , ?e gdy prognoza na Dzie?ki jest 2-3 Bft(SSW,S,SSO)
to w Mi?dzybrodziu jest pewne 4-5Bft lub nawet wiecej.
Micha?-?agielek ca?y czas czeka na Ciebie.
 
 
 
Gość

Wysłany: 8 Marzec 2007, 16:27   

A czy mo?na pop?ywa? na formule, z finem 60cm( piszesz ?e ma?ymi finami szorowali?cie o dno)?
 
 
asiasurf 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 115
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 8 Marzec 2007, 19:38   

Stan wody by? oko?o metr ni?szy ni? normalnie . W warunkach normalnych dop?ywa sie do brzegu na odleglo?? 1 m przy kazdym stateczniku a przy obni?onym poziomie wody odpowiednio dalej .
Mimo to je?eli znowu powieje to spotykamy si? na boisku z wielk? przyjemno?ci? i mam nadziej? ?e nie spuszcz? jeszcze wi?cej wody.
 
 
 
Grzegorz 

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 41
Skąd: Tychy
Wysłany: 8 Marzec 2007, 23:45   

Witam,

Czy ktos bylby tak dobry i pokazal na mapce (lub podal mniej wiecej wspolrzedne np. odczytane z google earth), w ktorym miejscu plywacie na Miedzybrodzkim?

Pozdroawiam Grzegorz
 
 
 
guru

Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 14
Wysłany: 9 Marzec 2007, 17:25   

byli?my w srode na Dzie?kach, piekny s?oneczny dzionek , wiatr SSW w granicach 12-20kt , czyli z grubsza 4 do dolnego 6B :-) ,gdybym mia? plywa? na WS to pewnie p?ywa?bym na 5,8 m , ale na szcz??cie nie musz? ;-) [spokojnie ,to tylko taki ma?oczytelny ?art] :roll: ;-)
 
 
Ajas 

Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Wola
Wysłany: 9 Marzec 2007, 23:02   

Na ??ce te? by?o ?adnie.
P?ywa?o nas dwóch, od 11 do 15 godz.
By?o ciep?o a? si? spoci?em.
Wysoki poziom wody .
Aby wiecej takich dni.
 
 
 
macio 

Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 25
Skąd: Bytom/K-ce
Wysłany: 10 Marzec 2007, 00:05   

Grzegorz napisał/a:
Witam,

Czy ktos bylby tak dobry i pokazal na mapce (lub podal mniej wiecej wspolrzedne np. odczytane z google earth), w ktorym miejscu plywacie na Miedzybrodzkim?

Pozdroawiam Grzegorz


Witam
W srod? by?em s?uzbowo w bielsku i ok. 16 podjecha?em na mi?dzybrodzkie na rekonesans faktycznie du?o ni?le niemniej od strony boiska wydawa?o sie ze wieje s?abiej niz na powy?szym i poni?szym rozlewisku. Ale i tak co? niesamowitego jak podjecha?em je?dzili dwaj kolesie (z nissana i z espero -pozdrawiam) na "ezzy" co? oko?o 6m wida? by?o momentami nie?le prze?aglowani (ale wczesniej musia?o by lepiej bo obok leza?y otakowane 5,0 i 5,3)
Co do dajazdu "bana?" chocia? 3 razy wie?dza?em w nie t? przecznic? :) -zawsze widzia?em samochody surferów ale albo by?em po z?ej stronie potoku albo wjecha?em w ?lep? uliczke i finalnie na czyje? podwórko.
Co do dajazdu to ja jadac z bielska do miedzybrodzia przyjecha?em od strony straconki nast?pnie skr?ci?em w prawo i drug? przecznic? w lewo i do ko?ca (charakterystycznie od przecznicy na której mamy sie znale?? odchodzi ulica o nazwie sko?na). Dojazd od strony trasy bielsko-kraków jest podoby musimy przejchac por?bke i wjechac do mi?dzybrodzia i jako punkt nawigacyjny obra? przecznice w prawo która prowadzi prze strconk? do bielska mijamy przecznice i za jakie? 200m skr?camy w lewo (w dó?) w ?rodkow? drog? (jedn? z trzech wychodz?cych z jednego miejsc gownej trasy) jak po prawej stronie zostawiamy wspomian? ulice sko?n? to walimy prosto przez trzech le??cych policjanów i po lewej wjezdzamy na ziemi? a raczej boisko obiecane.
 
 
 
macio 

Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 25
Skąd: Bytom/K-ce
Wysłany: 10 Marzec 2007, 00:06   

Grzegorz napisał/a:
Witam,

Czy ktos bylby tak dobry i pokazal na mapce (lub podal mniej wiecej wspolrzedne np. odczytane z google earth), w ktorym miejscu plywacie na Miedzybrodzkim?

Pozdroawiam Grzegorz


Witam
W srod? by?em s?uzbowo w bielsku i ok. 16 podjecha?em na mi?dzybrodzkie na rekonesans faktycznie du?o ni?le niemniej od strony boiska wydawa?o sie ze wieje s?abiej niz na powy?szym i poni?szym rozlewisku. Ale i tak co? niesamowitego jak podjecha?em je?dzili dwaj kolesie (z nissana i z espero -pozdrawiam) na "ezzy" co? oko?o 6m wida? by?o momentami nie?le prze?aglowani (ale wczesniej musia?o by lepiej bo obok leza?y otakowane 5,0 i 5,3)
Co do dajazdu "bana?" chocia? 3 razy wie?dza?em w nie t? przecznic? :) -zawsze widzia?em samochody surferów ale albo by?em po z?ej stronie potoku albo wjecha?em w ?lep? uliczke i finalnie na czyje? podwórko.
Co do dajazdu to ja jadac z bielska do miedzybrodzia przyjecha?em od strony straconki nast?pnie skr?ci?em w prawo i drug? przecznic? w lewo i do ko?ca (charakterystycznie od przecznicy na której mamy sie znale?? odchodzi ulica o nazwie sko?na). Dojazd od strony trasy bielsko-kraków jest podoby musimy przejchac por?bke i wjechac do mi?dzybrodzia i jako punkt nawigacyjny obra? przecznice w prawo która prowadzi prze strconk? do bielska mijamy przecznice i za jakie? 200m skr?camy w lewo (w dó?) w ?rodkow? drog? (jedn? z trzech wychodz?cych z jednego miejsc gownej trasy) jak po prawej stronie zostawiamy wspomian? ulice sko?n? to walimy prosto przez trzech le??cych policjanów i po lewej wjezdzamy na ziemi? a raczej boisko obiecane.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group