Strona Główna
Forum Wolnego Stowarzyszenia Windsurfingowego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
25 luty 2007 ???? znowu szansa ???
Autor Wiadomość
asiasurf 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 115
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 23 Luty 2007, 11:25   25 luty 2007 ???? znowu szansa ???

Prognozy wygl?daj? optymistycznie - mo?e znowu spotkamy si? w Mi?dzybrodziu?
 
 
 
Jarek 
668327681

Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 63
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 24 Luty 2007, 07:50   

Na nas jak zwykle mo?ecie liczy? (S-ec), ale decyzja dzisiaj wieczorem.
 
 
 
asiasurf 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 115
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 24 Luty 2007, 07:58   

W Krakowie dzisiaj -9 , ale ma sie ociepla? !!!
 
 
 
drewit
Gość
Wysłany: 24 Luty 2007, 08:25   precz z zim?

proponuj? ?yk herbatki w niedz 25.02.2007 o godz. 10 na skraju pewnego boiska pi?karskiego w miejscowo?ci znanej wszystkim zainteresowanym
co dalej zdecydujemy na miejscu ale to b?dzie kwestia wyboru rozmiaru sprz?tu
Witek
 
 
Gość

Wysłany: 24 Luty 2007, 10:41   

Niestety tym razem jedziemy w ciemno - na prognoze - ale na razie wygl?da nie?le. No to na boisku o 10-tej.

Jarek
 
 
Poklopac
Gość
Wysłany: 26 Luty 2007, 16:40   No i jak bylo?

I jak - dojechaliscie w koncu?
pzdr
poklopac
 
 
asiasurf 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 115
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 26 Luty 2007, 19:01   

Ekipa twardzieli w rozszerzonym sk?adzie:Dorota z ch?opakami,Janek,Jarek,Krzysiek,Witek , Zenek i Asia(ja) spotkalismy si? na boisku w Mi?dzybrodziu. Pocz?tek by? ostry. Pi?? Bft , wi?c roz?o?yli?my 5-6.6. No i dwie godzinki ostrego p?ywania. Pogoda wspania?a, s?oneczko i tylko od czasu do czasu woda nam przypomina?a jaka jest pora roku chocia? ta zima jest wyjatkowo sprzyjaj?ca dla zapale?ców. Potem troche przysiad?o wi?c posz?y w ruch ?agle ciut wi?ksze 6-7.5.Ko?o 14 znowu przywia?o wi?c powrócili?my do ma?ych zestawów. Cieszyli?my si? urokami Mi?dzybrodzia jeszcze godzink?. Potem s?o?ce zasz?o a my spakowali?my si? i zadowoleni z kolejnej wspania?ej niedzieli rozstali?my si? z nadzieja na szybk? powtórk? z rozrywki.Mo?e Dzie?ki znowu nas przywitaj? tak jak to by?o w styczniu.
P.S. Ci?gle mieli?my dylemat dotycz?cy ko?ca sezonu starego i otwarcia nowego ale w?a?nie w Miedzybrodziu ustalili?my , ?e zako?czyli?my sezon 2006 -31 grudnia na Dzie?kach a rozpocz?li?my w pierwszych dniach stycznia (spotkali?my si? 1 ale nie wyszli?my na wod? bo za ma?o wia?o)
Ostatnio zmieniony przez asiasurf 27 Luty 2007, 08:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jarek 
668327681

Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 63
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26 Luty 2007, 20:21   

Zdj?cia z wczorajszego p?ywania - zrobione przez Dorot? (dzi?ki) - zamieszczone s? w prywatnej galerii Zenka.
 
 
 
Gość

Wysłany: 26 Luty 2007, 20:45   

Co do wyjazdu mieli?my pewne obawy..."Ch?opcy wstawajcie!!! Czas na Mi?dzybrodzie!
-Eeee...Po co tak daleko!?! :mrgreen:
Na tym spocie byli?my poraz pierwszy-bardzo nam sie spodoba? :!: Du?o miejsca, ?atwe zej?cie do wody ;-) i boisko miejscowej dru?yny FC Pi?a Siekiera za plecami, a przed nosem masyw ?aru. Warunki ?wietne, niez?e ?miganie przy S wietrze :!:
Pozdrowienia dla wszystkich HARDCOROWCÓW :evil: :!:

p.s.
A co do rozpocz?cia sezonu 2007 to nale?y ono do: JARKA, ZENKA i nieskromnie dodaj?c BRACI (KSERO) PIOTREK & JUREK+DOROTA (mama-stra? przybrze?na).
Na poparcie tezy ;-) przytocz? mój w?asny post:

W poniedzia?ek by?a niez?a bomba...Kto nie p?ywa? ten tr?ba Po Po?udniu fajnie sie rozwia?o i mo?na by?o nie?le polata?... 01.01.2007 SEZON WINDSURFINGOWY ROZPOCZ?TY!!!
Zeszli?my na wod? ko?o godz. 13.30 na betonach a Jarek z Zenkiem po drugiej stronie w lesie.

Do zobaczenia na wodzie :!: ;-)

 
 
M?ody 

Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 24
Skąd: Katowice
Wysłany: 26 Luty 2007, 20:49   

GO?? TO M?ody CZYLI PIOTREK & JUREK ;-)
 
 
 
js60
Gość
Wysłany: 1 Marzec 2007, 19:14   

dajcie linka do tej prywatnej galerii Zenka
 
 
jarek
Gość
Wysłany: 1 Marzec 2007, 21:30   

Kliknij w album, potem w galerie u?ytkowników i trafisz tu http://forum.wsw-wind.pl/....php?user_id=36
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group