Strona Główna
Forum Wolnego Stowarzyszenia Windsurfingowego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakonczenie sezonu 2006
Autor Wiadomość
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 25 Październik 2006, 20:01   Zakonczenie sezonu 2006

Na zakonczenie sezonu wybralismy sie nad Zatoke Pucka w ekipie: Ja, Janek, Jacek oraz Adam i Piotrek, ktorzy dojechali dzis.
Siedzimy tu juz trzeci dzien i dopiero dzisiaj zawialo po poludniu kiedy wszystkie prognozy ??cznie z TV i Radiem tr?bili ?e silny wiatr b?dzie wia? do godzin po?udniowych.

Czekamy na jutro i pojutrze i mamy nadzieje ze zawieje tak jak jest w prognozach czyli 20..30 knots'ow.

Ps. pierwsze straty zaliczone, zdmuchelo mi moj zagiel 6.1 wprost na slupek i mam okno do wymiany. Czy kto z Grupowiczow wybiera sie w najblizszym czasie do Wampa???
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 26 Październik 2006, 19:14   

Dzien czwarty czyli dzisiaj zaczelo dmuchac juz od samego rana z predkoscia 30...40 kmh, Pierwszy na wodzie pojawil sie Jacek z zaglem 5.0 i juz bylo widac ze mozna szykowac zagle mniejsze. Cala reszta otaklowala zagle w granicach 4.0 ... 5.7, pozniej dolaczyli do nas koledzy z Czech (wlasnie mamy spotkanie zapoznawcze ;) . Najstarszy z Nich jest wlascicielem firmy, ktora produkuje zagle (nie pamietam nazwy, a wstydze sie tera zapytac bo przed chwila mowili :D ) mimo nie mlodego wieku Go?? ów plywal bardzo dobrze, a najbardziej zaimponowaly mi sztagi, ktore robil przy tak silnym wietrze i na tak zafalowanym akwenie... szcz?ka mi opada?a.
Janek w ko?cu rozdziewiczy? desk?, któr? odziedziczy? po naszym koledze Rumcajsie. Desk? t? Rumcajs kupi? dok?adnie 2 lata temu podczas wyjazdu nad zatoke i wtedy mieszkali nawet w tym samym pokoju co my teraz. Niestety nie dane mu by?o nigdy na niej pop?ywa?.
Jutro zapowida sie jeszcze wi?kszy dym ni? dzi?, ja i Jacek mamy obawy czy poplywamy bo juz dzis mielismy wiele problemow, tym bardziej ze Jacek ma ?agiel 5.0 do remontu po jednej porzadnej katapie, a mój 4.5 tez nie jest w najlepszym stanie.
 
 
Gość

Wysłany: 28 Październik 2006, 06:44   

Mam nadziej? ?e to jeszcze nie zako?czenie sezonu i spotkamy si? w Dzie?kach - przecie? przed nami listopad i mo?e jeszcze powieje. Wczoraj an Dzie?kach ciepe?ko. s?oneczko i troszke wiatru ale na du?e sprzety.
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 29 Październik 2006, 15:46   

Nasz ostatni dzien nad zatoka tj. piatek 27 pazd.
Moje i Jacka obawy potwierdzily sie, zachodni wiatr z predko?ci? dochodz?c? do 80km/h tyle (zarejestrowal sprzet pomiarowy w pensjonacie ADA) ja z moim ?aglem 4.5 pare razy sprobowalem wyjsc na wode, lecz widzac ze daleko mi do kontroli pednika dalem za wygran?. Obserwowali?my poczynania naszych kolegów razem z Jackiem z brzegu, a Ci m?czyli si? niemi?osiernie na ?aglach od 3.7m2. Fale oraz nierówny wiatr nie dawa? szans na dobre plywanie nawet op?ywanym na wave'owych spotach Czechom.
Tak wi?c dla mnie dzie? ten nie by? zbyt udany.

PS. Co do pop?ywania na Dzieckach to pewnie jeszcze b?dzie szansa, chocia? dzi? (29 pazdz.) mimo pieknych prognoz byla lipa :-/
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 29 Październik 2006, 16:14   

W albumie dodalem par? zdj?? z naszego wyjazdu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group