Strona Główna
Forum Wolnego Stowarzyszenia Windsurfingowego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dojazd do Kamionki
Autor Wiadomość
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 10 Listopad 2014, 10:47   Dojazd do Kamionki

Witam szanownych surferów - powy?szy temat jest nadal rozwojowy , jak wiecie uda?o nam si? dzi?ki sponsorowi zasypa? dziury na pocz?tku dojazdu do Kamionki , reszt? wi?kszych dziur niestety musimy zasypa? w?asnym sumptem. Ja uwa?am ?e nale?y dokona? zbiórki celowej - w wysoko?ci któr? ustalimy wspólnie.
Wi?c zwracam si? do wszystkich zainteresowanych o wyra?enie swojej opinii na ten temat na forum, z jednoczesnymi propozycjami co do wysoko?ci ewentualnej sk?adki.
Dodam ?e chodzi o dolomit z kamienio?omu w Imielinie , sprawdza?em - koszt 1 tony to oko?o 28 z? ,plus oczywi?cie koszt transportu ,który tu nie powinien by? wysoki bo to prawie na miejscu.

sekretariat WSW.wydz.ds.infrastruktury dróg i autostrad windsurfingowych 8-) .
 
 
andrzejkosiba 

Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 18 Listopad 2014, 13:16   

Jestem za funduszem docelowym ,tylko ile ton tego dolomitu.
No i poza transportem to jeszcze koszt rozsypania i wyrównania i ubicia, bo recznie to chyba " ma?a szansa " aby by?o OK.
:?:
_________________
andrzejkosiba
 
 
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 19 Listopad 2014, 14:09   Dojazd do Kamionki

Z mojego rozeznania wynika ?e do zasypania jest oko?o 10 wi?kszych dziur ,je?eli po?wi?cimy na dziur? 1 ton? ,to wypada kupi? oko?o 10 ton .Co do rozgarni?cia i ubicia to mam kontakt do "koparkowego" w Che?mie - maszynogodzina 100 z? , za dwie godziny to zrobi ,wi?c nietrudno policzy? ile to b?dzie kosztowa?o.
Ale na razie to jest nas dwóch zainteresowanych :-( ,to troch? za ma?o :-/

S
 
 
asiasurf 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 115
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 19 Listopad 2014, 15:07   

Oczywi?cie fundusz docelowy popieramy - du?e uznanie dla wszystkich którzy dzia?aj? w temacie Kamionka - nic si? przecie? samo nie zrobi
do??czamy do Waszej dwójki
asia&witek
 
 
 
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 30 Listopad 2014, 09:06   

A?ka - dzi?ki za zainteresowanie , wida? ?e jak na razie dobrym dojazdem do Kamionki zainteresowani s? - Smok Wawelski i jego s?siedzi ;-) , a reszta chce je?dzi? po dziurach , lub zapad?a w sen zimowy :-/ .
 
 
Bogdan Urba?ski 
bunio

Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: miko?ów
Wysłany: 28 Styczeń 2015, 12:25   Kamionka

Witam,
obudzi?em si? ze snu i widz?,?e zmiany na Kamionce -bomba ! . Szacunek dla wszystkich ! .

Jestem oczywi?cie za dop?at? do niwelowania dziur -tylko dajcie zna? ile .

Pozdrowienia !!
 
 
andrzejkosiba 

Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 21 Kwiecień 2015, 20:53   

Wracam do tematu funduszu docelowego na kamie? i zasypk?.
Pe?ny sezon ju? blisko.
Sekretarzu - czy jest jaka? propozycja ,po ile na ten fundusz? :?:
Czy np: po 100 zet od postaci to OK?
_________________
andrzejkosiba
 
 
Bogdan Urba?ski 
bunio

Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: miko?ów
Wysłany: 22 Kwiecień 2015, 07:47   Re: Kamionka

Moi drodzy
jest nas aktywnych ok 50 osób uwa?am ?e spokojnie Sekretarz mo?e wystosowa? maile do wszystkich z przypomnieniem zap?aty oraz dodatkowo po 20 PLN co powinno za?atwi? spraw? !

Szkoda czasu na dywagacje bo sezon tu? tu?

Pozdrowienia !![/quote]
 
 
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 22 Kwiecień 2015, 12:28   Re: Kamionka

Bogdan Urba?ski napisał/a:
Moi drodzy
jest nas aktywnych ok 50 osób uwa?am ?e spokojnie Sekretarz mo?e wystosowa? maile do wszystkich z przypomnieniem zap?aty oraz dodatkowo po 20 PLN co powinno za?atwi? spraw? !

Szkoda czasu na dywagacje bo sezon tu? tu?

Pozdrowienia !!
[/quote]
My?l? ?e po stówie ma?o kto b?dzie chcia? si? do?o?y? , trzeba przyzna? ?e taka kwota za?atwi?aby temat zdecydowanie na ca?ej d?ugo?ci dojazdu , z kolei zebranie po 20 z?ociszy od ka?dego te? b?dzie dobre pod warunkiem ?e zap?ac? solidarnie wszyscy ,a jest nas oko?o 70 sztuk, chocia? w tej wersji kwota nie jest powalaj?ca i wystarczy na zasypanie paru dziur najwi?kszych.
Z moich informacji wynika ?e w kwestii op?acenia sk?adek - ze snu zimowego obudzi?a si? po?owa stanu osobowego WSW,wi?c prosz? o nag?o?nienie tematu w?ród kolegów.
S
 
 
Bogdan Urba?ski 
bunio

Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: miko?ów
Wysłany: 22 Kwiecień 2015, 12:44   Re: Kamionka

Ja odrazu jeszcze na jesie? twierdzi?em ?e trzeba wp?aca? od razu z naddatkiem ,,teraz trzeba utworzy? bibliotek? mailow? i posun?? ponaglenie.
JEDYNIE ty chyba takow? posiadasz -lub jak sms -w takim wypadku koniecznie trzeba u?ci?li? termin wykonania prac -a tym samym wp?yni?cie kasy - ja to zrobie ju? teraz i wp?ac? dodatkowe pieni?dze - reszcie która si? obudzi?a te? to polecam bo temat strasznie si? przed?u?a.......

ALOHA
 
 
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 25 Kwiecień 2015, 09:45   

Bogdan -dzi?ki za zainteresowanie je?eli mo?esz to temat -poci?gnij - je?eli kto? jeszcze chce si? do?o?y? do tematu -droga- to bardzo prosz? ,ale jedna uwaga ,w tytule przelewu musi by? wpisane - dodatkowa sk?adka 2015-,wa?ne !.
S
 
 
Bogdan Urba?ski 
bunio

Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: miko?ów
Wysłany: 27 Kwiecień 2015, 08:07   Re: Kamionka

Hej , sprawdza?em ile zap?aci?em za 2015- 140 PLN

Sekretarzu skoryguj mnie -bo tego nie ma w "sprawach " ile my za ten rok p?acimy ?

Pzry okazji trzeba by by?o tam dopisa? kwot? bo na pewno jest mnóstwo sklerotyków (mówi? np o sobie) którzy kwoty nie pami?taj? .
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 27 Kwiecień 2015, 14:11   

Info o tegorocznej sk?adce od 11 stycznia wisi na stronie g?ównej www.wsw-wind.pl

Bogdan, to si? nie nazywa skleroza tylko inaczej :mrgreen:
 
 
Bogdan Urba?ski 
bunio

Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 19
Skąd: miko?ów
Wysłany: 28 Kwiecień 2015, 06:29   

Hola , faktycznie nie skleroza tylko superpami?? to si? nazywa ! tyle WP?ACONE :) WI?C LUDZIE DOP?ACAJCIE ILE KTO MO?E (NIE MNIEJ NI? 20 DYCHY) I NA WOD? !! ;-) :mrgreen: [/quote] :mrgreen: a przy okazji masz spis wszystkich maili ?

[ Dodano: 30 Kwiecie? 2015, 12:00 ]
Moi Drodzy Surferzy,

Ja ju? obowi?zek zasilenia funduszu Kamionkowskiego w wys. 50 PLN spe?ni?em

Do czego wszystkich uczestników naszego Stowarzyszenie Gor?co namawiam !!


SPE?NIJ SWÓJ OBYWATELSKI OBOWI?ZEK I WYBIERZ .....LEPSZY DOJAZD :-D
 
 
kostek 

Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 39
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 1 Maj 2015, 13:51   

Nie ?pi? - pisa? konkret ile wp?aci?, i jak najszybciej zebranie trzeba zrobi?, to rozwi??e wszystkie za i przeciw.

ps. je?li dalej utrzyma si? taki poziom wody to wszyscy pla?owicze b?d? zmuszeni je?dzi? na Kamionke - mam racje Bogdan?

pozdro Kostek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group