Strona Główna
Forum Wolnego Stowarzyszenia Windsurfingowego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kamionka prawie dost?pna!
Autor Wiadomość
szymondzem 
szym.dzem

Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 10
Skąd: katowice
Wysłany: 29 Wrzesień 2014, 08:25   

Siema!
Dali ch?opaki czadu .Wielki szacu i pozdrowionka.Dzi?ki!
_________________
sie macie ludzie !!!
 
 
bajba 

Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 29 Wrzesień 2014, 17:52   

Pewnie gdybym wcze?niej z Mariem sprawdzi? forum i dowiedzia? si?, ?e akcja jest odwo?ana to z pewno?ci? pojechaliby?my od razu na Wa?ek pop?ywa? na du?ych ?aglach a tak spotkali?my Damiana i Krzy?ka, którzy nie zamierzali odpuszcza? i w ten sposób powsta? niez?y team. W sumie by?o bardzo weso?o.

Dodam tylko, ?e Mario przyjecha? do mnie na weekend spod niemieckiej granicy, tak ?e na prawd? szacun dla niego za przywiezienie narz?dzi oraz zrezygnowanie z mo?liwo?ci pop?ywania na nowym akwenie na rzecz poprawienia warunków na naszym starym spocie :-)

Dla tych co nie przyjechali a chcieli mam dobr? wiadomo??. Na Kamionce jest jeszcze co robi?, warto przy okazji nast?pnego p?ywania zabra? ?opat? (tego nam zabrak?o w sobot?) i zasypa? kilka dziur. Poza tym po okolicy wala si? du?o starych smieci, wi?c je?li kto? b?dzie chcia? si? jeszcze wykaza? to s? mo?liwo?ci, nic straconego ;-) Jak b?d? nast?pnym razem jecha? na ?agle to te? zabior? kilka du?ych i mocnych worków. Jak ka?dy po?azi chwil? po krzakach to za par? dni Kamionka b?dzie zupe?nie czysta.

Dzieki Jano za s?owa uznania dla mojego filmu. Dopiero zaczynam si? w to bawi? ale mam ju? plan aby z nast?pnego p?ywania, jak tylko pojawi si? kilka osób na spocie zrobi? co? podobnego, czyli taki krótki film - sprawozdanie. Oczywi?cie od razu wrzuc? go na forum.

Pozdrawiam

bajba
 
 
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 30 Wrzesień 2014, 07:46   Kamionka cd

Koledzy - bardzo dobrze si? sprawili?cie ,i tak powinno by? ?e sami si? zorganizowali?cie i co? zosta?o zrobione,tu macie racj? w sobot? po po?udniu by?a ?wietna pogoda.
Kamionka jest unikalnym spotem w tym rejonie i nale?y o niego dba? , niestety wi?kszo?? prac
musimy wykona? sami spo?ecznie , czasami trudno pogodzi? obowi?zki zawodowe i prac? na rzecz Stowarzyszenia ,wi?c tym bardziej cieszy taki przejaw zaanga?owania -jak sobie po?cielimy ..........itd .
W zwi?zku z tym ?e ostatnio mam mniej czasu który mog? po?wi?ci? na rzecz pracy w Stowarzyszeniu to koordynacja kuleje ,ale niebawem wszystko wróci do normy.
Do Bajby - ?wietna relacja ,jednak zadzwo? do mnie ,musimy ustali? pewne szczegó?y informacji na forum ( wa?ne )!.
W zwi?zku z tym ?e du?a cz??? cz?onków nie ma " przebukowanego " pilota proponuj? w najbli?sz? sobot? , kto chce, umówi? si? pod bram? Kamionki ,zg?aszaj?c uprzednio tak? ch?? na w/w telefon.
Sekretariat WSW ,wydzia? d/s Le?nych Bram ;-) .
Ostatnio zmieniony przez sekretarz 28 Listopad 2014, 09:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 1 Październik 2014, 19:27   

Prosz? si? zapozna? z wpisem na stronie w zak?adce WIADOMO?CI VIP
 
 
hajer 

Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 57
Skąd: katowice
Wysłany: 6 Październik 2014, 17:24   

No tak ja mam nie tylko nie zapoconych sk?adek a i nieaktualny kod do pilota i tu problem co zrobi? zap?aci? zaleg?e czy kupi? bilet do Australii i co tu robi?

[ Dodano: 6 Pa?dziernik 2014, 18:26 ]
A tak nawiasem mówi?c przeje?d?a?em przez kamionk? -schody które budowa?em z wami stoj? jak sta?y krzaki wyci?te ale bramy nie widzia?em ,ot zas?aniaj? mi je góry Pamiru
_________________
hajer
 
 
 
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 7 Październik 2014, 10:23   Do Miecia

Drogi Hajerku - to ju? tak jest z wiekiem,wzrok nie ten - najpierw nie widzi si? drobnego druku w gazecie,potem w?asnej ?ony ,a na ko?cu nie mo?na trafi? w bram? :mrgreen: , a jak ci bram? przys?aniaj? góry Pamiru to znaczy ?e ju? czas przesta? " wci?ga?", jak mawia m?odzie? ;-) .A tak na powa?nie to nie tylko ty jej nie zauwa?y?e? , i tak ma by? - podje?d?asz las si? rozst?puje - las si? zamyka ;-) .
Co do sk?adek to my?l? ?e w zamian za twoje relacje z podró?y Zarz?d udzieli ci jakiego? rabatu ,pod warunkiem ?e wreszcie zmoczysz d..., i desk? w Dzie?kach.
sekretariat WSW wydz/ds promocji Hajera.
 
 
hajer 

Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 57
Skąd: katowice
Wysłany: 8 Październik 2014, 08:45   

Kochani jak najbardziej ?e dup? rusz? -szukam partnera na kilka miesi?cy do Ameryki po?udniowej na rower luty-czerwiec Argentyna -Chile jazda po bandzie czyli za jeden u?miech jak co to 500454471

DSC05719.JPG
Plik ściągnięto 57 raz(y) 65,94 KB

_________________
hajer
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group