Strona Główna
Forum Wolnego Stowarzyszenia Windsurfingowego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiosna!!! lód si? topi!!
Autor Wiadomość
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 25 Luty 2013, 15:50   Wiosna!!! lód si? topi!!

Dokonali?my z Prezesem kolektywnej oceny, stanu pokrywy lodowej na zbiorniku ,i stwierdzili?my ?e na Dzie? Kobiet ,lodu ju? nie b?dzie . :-D
Wi?c , szanowni surferzy- wy?azi? !, z tych nor i futer zimowych i szykowa? sprz?t :-P .
Dla pobudzenia zamieszczam tu http://vimeo.com/60449086 filmik z naszego p?ywania,
kto odgadnie gdzie to jest i w którym roku to by?o dostanie na Dzie? Kobiet od sekretariatu po piwie :lol:

sekretarz
 
 
roberto/k 

Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 7
Skąd: Krzeszowice
  Wysłany: 26 Luty 2013, 17:08   

Witam wszystkich ...nie wiem którego to roku by?o ale chyba prze?om2006/07...i p?ywa?a z wami wtedy p?e? pi?kna...pozdrawiam...
 
 
Mariusz 
hrabia

Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 52
Skąd: Bieru?
Wysłany: 28 Luty 2013, 14:23   

witam wszystkich, przysz?y tydzie? na mi?dzybrodziu chyba b?dzie rozumiem ?e czo?ówka zimowego p?ywania w gotowo?ci i formie? do zobaczenia
 
 
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 2 Marzec 2013, 21:32   Piwo czeka

Do -Roberto , niestety ciut si? pomyli?e? ,ale masz jeszcze szans? -piwo czeka :-P .

Do - Hrabiego , ty mi tu nie rób reklamy Mi?dzybrodzia , na Dzie?kach trzeba wod? napowietrzy? :mrgreen: .
Ale nie b?d? psem ogrodnika , faktycznie - od wtorku do czwartku ma wia? z po?udnia , i pod warunkiem ?e pod ?arem nie ma lodu.

Prognoza dla Zenka i Jarka - i Hrabiego Mariusza - kurde jad? z kamer?

Mi?dzybrodzie.JPG
Prognoza
Plik ściągnięto 90 raz(y) 80,79 KB

 
 
Jarek 
668327681

Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 63
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 3 Marzec 2013, 09:03   miedzybrodzie ?

Obstawiam ?rod? - mo?e si? uda. Lodu na kamerce nie wida?, wi?c powinno by? Ok. Dzie?ki b?dziemy napowietrza? jak tylko lód zejdzie ;-)
 
 
 
pajak 

Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 16
Skąd: Tychy
Wysłany: 5 Marzec 2013, 13:47   

oj idzie idzie, a widzieli?cie to :shock: :?:

wg2_1.jpg
Plik ściągnięto 101 raz(y) 184,53 KB

_________________
Zawodowy koncentrat pomidorowy made in fabryka dzikich reniferów
 
 
W?odek 

Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 15
Skąd: Czaniec
Wysłany: 6 Marzec 2013, 08:18   

Specjalny korespondent d/s Mi?dzybrodzia donosi: sezon 2013 otwarty wczoraj. Temperatura pow 15 C wody 2C, wiatr oczywi?cie nie taki jak na ICM - po?udnie z domieszk? zachodu, szkwalisty i o 10tej na 6,5 po 11-tej do 13-tej na 8. Du?o wody, halsy maksymalne - otwarcie o dziwo z przygniataj?c? przewag? lokalesów - by?o nas trzech - ja i dwa pieski rasy mieszaniec (nie licz?c kajciarza S?awka), przyjezdnych zero - dla zimowej czo?ówki chyba za ciep?o :)
W?odek
 
 
zenek 
zenek

Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 35
Skąd: sosnowiec
Wysłany: 7 Marzec 2013, 09:33   

Witam troszk? przegapili?my wtorek ale wczoraj zjawili?my si? na Mi?dzybrodziu zaraz po 9-tej rano ja Jarek,Janek i Mariusz.Wia?o bardzo mocno zaczeli?my taklowa? najmniejszy sprz?t to znaczy 4,0,i jako? nikt si? nie spieszy?,troszk? przera?a?y bia?e szkwa?y które jeden za drugim przechodzi?y przez wod?.Po pó? godziny oczekiwania pierwszy zdecydowa? si? wyj?? Mariusz a my zaraz za nim i by?o ca?kiem dobrze.Po godzinie zmieni?em ?agiel na 4,5 wiatr si? bardziej wyrówna? i by?a super jazda sko?czyli?my o 14,30
Pozdrawiam
 
 
 
kokacz 
kokacz

Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Krakow
Wysłany: 19 Marzec 2013, 23:39   

Witam, czy kto? widzi wod? w stanie ciek?ym a nie sta?y na Dzie?kowicach?
My?la?em, ?e uda si? dzisiaj pop?ywa? na lokalnej krakowskiej kryspinowskiej ka?u?y, a tu wtopa - znowu zamarz?a - a w sobot? ju? by?a w stanie ciek?ym :(

Przynajmniej ?agiel si? przewietrzy? i pianka zapoci?a :)

Pozdrawiam
_________________
kokacz
 
 
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 22 Marzec 2013, 12:17   Pokrywa lodowa

No to masz problem - mo?e powiniene? zwróci? si? do Smoka Wawelskiego , aby jednym chuchem odmrozi? ci Kryspinów ;-) , a tak na powa?nie to nasze szacunki i nadzieje - na odlodzenie Dzie?kowic na Dzie? Kobiet wzi??y w ?eb .
Sytuacja na Dzieckach jest nast?puj?ca : od po?udnia do po?owy zbiornika jest woda wolna od lodu , natomiast od po?owy w kierunku pó?nocnym jest jeszcze 5 do 10 cm lodu i temperatura wody 2 stopnie. Niestety z prognoz wynika ?e najbli?sze p?ywanie dopiero w Prima Aprilis. :mrgreen:
 
 
major

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 21
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 28 Marzec 2013, 15:51   

Wiadomo ju? czy ca?y lod stopnia?? :)
 
 
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 30 Marzec 2013, 12:26   Lód

Informacja dla tych ,którzy maja ochot? pop?ywa? . Pokrywa lodowa na zbiorniku jeszcze jest w cz??ci pó?nocnej i niewielka w cz??ci pó?nocno-wschodniej .W zasadzie jak si? kto? uprze to mo?e pop?ywa? ,jednak przy cyrkulacji pó?nocnej wiatru, nale?y zachowa? czujno??,poniewa? po powierzchni zbiornika p?ywaj? wtedy ma?e p?aty cie?kiego lodu , w zwi?zku z tym nale?y dziób deski i fina, obi? blach? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez sekretarz 2 Kwiecień 2013, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jarek 
668327681

Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 63
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 30 Marzec 2013, 17:48   

Teraz chyba problem nie w tym czy jest lód, tylko czy jest prognoza. Jak tylko b?dzie wia?o to resztki lodu znikn?. Na razie jednak prognozy ma?o optymistyczne. A w ub. roku sezon rozpcz?li?my na Dzie?kach 5 stycznia, a pierwsze wiosenne p?ywanie 27 marca :-?
 
 
 
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 2 Kwiecień 2013, 15:18   Gwo?dzie

Jarek - teraz nie to jest wa?ne co wymieni?e? ,ale bezszkodowy wjazd na Kamionk? po zesz?orocznym "wysypie " gwo?dzi na spocie ( mój post w dziale Sprawy WSW) . No to panowie który pierwszy jedzie na Kamionk? po gwo?dzie ??? :-? . Jest na to pewna rada , kiedy? spaceruj?c brzegiem wschodnim spotka?em naszego koleg? przeszukuj?cego skarp? wykrywaczem metali , tylko bardzo mi przykro ,ale nie pami?tam jego nazwiska, jest cz?onkiem naszego stowarzyszenia ,i móg?by po zimie przeszuka? wjazdy na Kamionk?,
lub je?eli kto? z naszych cz?onków ma dost?p do takiego urz?dzenia to prosz? o kontakt .
 
 
pajak 

Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 16
Skąd: Tychy
Wysłany: 2 Kwiecień 2013, 15:53   

Ja by?em z ponad miesi?c temu na kamionce zobaczy? co si? tam ciekawego dzieje. Dojazd by? lekko mówi?c hardcorowy ze wzgl?du na ?nieg + przeogromne dziury.
Tak?e wydaje mi si? i? kolejnym naszym problemem stanie si? za chwile sama droga a w zasadzie jej brak.
_________________
Zawodowy koncentrat pomidorowy made in fabryka dzikich reniferów
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group