Strona Główna
Forum Wolnego Stowarzyszenia Windsurfingowego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
RUMCAJS- LEGENDA DZIE?KOWIC
Autor Wiadomość
wojteksurf 

Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 46
Skąd: Mys?owice
Wysłany: 26 Maj 2006, 23:46   RUMCAJS- LEGENDA DZIE?KOWIC

Witajcie! Ogl?da?em album „18 pa?dziernika 2004”. P?ywa?em tego dnia. Pami?tam to dok?adnie! Dmuchn??o bardzo solidnie i wi?kszo?? surferów le?a?o pokotem w wodzie lub na brzegu pilnowa?o, aby sprz?t nie odlecia?! Tymczasem Rumcajs na ma?ej deseczce wali? duck-geybe na ?rodku jeziora! Rumcajsa w?ród ju? nas ju? nie ma. Wszyscy wiemy, co si? wydarzy?o, ale wszyscy wiemy równie?, ?e ten cz?owiek po?wi?ci? ?ycie desce i sta? si? legendom jeszcze za ?ycia. Powinni?my równie? pami?ta?, i? pierwszy cz?on nazwy naszego stowarzyszenia jest w?a?nie Jego pomys?em! To Rumcajs upiera? si? na wyraz „WOLNE”. Bardzo Mu zale?a?o na tej wolno?ci!!
Pami?tacie jak wo?a?, ?e nie mamy godzin wyp?ywanych?!?
Ogniska ju? nam Rumcajs nie rozpali i nie opowie o p?ywaniu na kanarach, ale my mo?emy opowiada? o nim. Jest wielu po?ród naszej braci, którzy znali go dobrze i pami?taj? ró?ne historie z nim zwi?zane. Zróbmy k?cik pami?ci! Niech ka?dy opisze jak?? historyjk? o Rumcajsie i wrzuci tutaj. My?l?, ?e warto podtrzymywa? pami?? o Rumcajsie Surferze...
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 27 Maj 2006, 19:34   

No w?a?nie, je?li tylko b?d? mia? jakie? materia?y na temat Rumcajsa, to nie widze przeszkód aby na stronie zrobi? jedn? zak?adk? w?a?nie o Nim.

Tak wi?c przeszukajcie swoje albumy, poszukajcie fotek z Rumacjsem i pode?lijcie mi.

PS. Ja Rumcajsa pozna?em na pocz?tku pa?dziernika 2004, na spocie nr 2, wcze?niej s?ysza?em o nim wiele opowie?ci. Kiedy mi si? przedstawi? jako Tadek to nie wiedzia?em jeszcze, ?e to On ale w?tpliwo?ci szybko si? rozwia?y jak zacz?? opowiada? o Kanarach.
 
 
wojteksurf 

Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 46
Skąd: Mys?owice
Wysłany: 27 Maj 2006, 20:07   

W?a?nie o to mi chodzi?o! Nawet nad jeziorem Rybnickim s?yszeli o Rumcajsie ale nie do ko?ca wiedz?, kto to by? i jak barwna to by?a posta?. Piszmy o nim jak najwi?cej, niech wszyscy odwiedzaj?cy nasz? stron? mog? si? dowiedzie?, jakiego kolorytu ta posta? nadawa?a naszym spotom!
Ostatnio zmieniony przez mick 3 Czerwiec 2006, 23:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 3 Czerwiec 2006, 23:32   

Na pro?b? osób bior?cych udzia? w tej dyskusji zrobi?em porz?dek usuwaj?c niektóre niepotrzebne wypowiedzi, mam nadziej? ?e w?tek b?dzie kontynuowany w dobrym tonie. :!:
 
 
kostek 

Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 39
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 28 Październik 2006, 20:39   

A ja mam fotke Rumcajsa z 2000 roku i ostatnia przed feralna zim? i kupe opowie?ci i anegdot Rumcajsa. Moge podzieli? sie opowiesciami Rumcajsa z wami pozdro .

Kostek
 
 
 
kostek 

Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 39
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 28 Październik 2006, 20:44   Kto pamieta pierwsze auto Rumcajsa?

NApiszcie bo jestem ciekaw kto tak d?ugo serfuje ?e to jeszcze pami?ta?
 
 
 
kostek 

Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 39
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 28 Październik 2006, 20:49   Foty z p?ywa? WSW - Dzie?kowice

Jes?i ma ktos ochote na fotki z p?ywa? to prosze o kontakt na mój mail mam foty od roku 2000
:)

Kostek

ps a moze i by sie cos znalaz?o z wczesniejszych lat kiedy to jeszcze nie by?o cyfrówek :)
 
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 29 Październik 2006, 15:35   

No to wklej pare fotek do albumu, albo podeslij mi na mila: mi15@poczta.onet.pl
 
 
wojteksurf 

Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 46
Skąd: Mys?owice
Wysłany: 31 Październik 2006, 00:20   

Kostek jak masz jakie? opowie?ci o Rumcajsie to dawaj je! I pod??cz jaki? foty! Mo?e co? wreszcie drgnie w tych zatwardzia?ych ludziskach!!! :mrgreen:
 
 
guru

Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 14
Wysłany: 2 Marzec 2007, 16:20   

widze ,ze jako? nikt sie nie "pali" do naskrobania paru s?ów , wi?c mo?e ja :roll:

pierwszy raz spotkalem Rumcajsa na Dzie?kach ,jeszcze na starym spocie , od strony przepompowni; wybieg? z za "wa?ka" z w?osem rozwianym w nie?adzie , z "bananem" od ucha do ucha ,krzycz?c *ch?opoki czemu nie p?ywocie , tak pi?knie wieje????*.

....potem pamietam Go ;zawsze pierwszy na spocie, wiecznie weso?y ,pe?en rado?ci ?ycia i wielkiego entuzjazmu do WIATRU i FALI :mrgreen: , emanujacy pozytywn? energi? z WIELKIMI planami na przysz?o??.

..pewnego razu zapyta? mnie jak to jest na Kanarach na Tenerifie, wi?c opowiedzia?em mu o Fali , OCEANIE i doznaniach których dane jest do?wiadczy? tylko niektórym z nas :!:

....ju? nast?pnego roku spotka?em Rumcajsa na Tenerifie :shock: , przywita? nas swoim:ch?opoki czemu nie p?ywocie?...... 8-) ... przyjechal tam na 3miesiace, z pensji suwnicowego :roll: full respekt -naprawde niewielu na co? takiego moze si? zdoby? :!:

...spytalem Go :RUMCAJS jak Ci sie ch?opie ?yje, gdzie mieszkasz :?: ;wskaza? na stojacy na pla?y stary pofrankowski bunkier,tam jest mój apartament na najblizsze 3miechy,przywiozlem z Polski 5kg sera, 2butle z gazem :shock: ,obok[1km] jest pekni?ta rura- wi?c wod? ma za darmo ;-) kupuj? w sklepie sardynki na promocji za 1z? i *damy rad?*. .....potem sie okazalo ,?e przez ten okres dokupil jedzenia na miejscu za 300z? :shock: ......

....najwiekszy, energetyczny, twardziel/romantyk jakiego zna?em :-)

...trzym si? Rumcajs :!: tam gdzie jeste? te? na pewno jest Wiatr ,FALA ; dasz sobie rad? :!: mocno wierze w to 8-)
 
 
Grzegorz 

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 41
Skąd: Tychy
Wysłany: 2 Marzec 2007, 21:08   

Witam,
Fajne anegdoty, wrzuccie jakies fotki i napiszcie cos jeszcz. Chcialbym przynajmniej z fotek poznac tego czlowieka. Na tych w galerii z 2004 niewiele widac.

Pozdrawiam Grzegorz
 
 
 
Mateusz 

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 15
Skąd: L?dziny
Wysłany: 3 Marzec 2007, 17:38   

Dzi?ki guru, ja niestety nie mia?em okazji pozna? Rumcajsa :-/ ale wiem ?e mam czego ?a?owa?. My?le ?e warto o kim? takim pisa?.
Pozdrawiam.
 
 
 
guru

Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 14
Wysłany: 10 Marzec 2007, 11:23   

O takich falach TU rozmawiamy??!!!! : http://www.mushow.cz/foto/part3.mpg

ch?opaki na Punta Preta Capo Verde czyli mowi?c wprost Wyspy ZIELONEGO PRZYL?DKA....
 
 
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 2 Listopad 2018, 10:19   Rumcajs Legenda Dzie?kowic

Jako ?e w czwartek by?em na Wa?ku i spotka?em Arka, który z tej okazji przypomnia? Rumcajsa którego ju? nie ma pomi?dzy nami ale jest tablica na wale - ku jego pami?ci .
Rumcajs - legenda , wi?c odgrzeba?em stary niesko?czony temat , ma kto? zdj?cia Rumcajsa ?
UP.
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2 Listopad 2018, 23:24   

Takie dwa zdj?cia z Rumcajsem s? w naszym albumie.





Mo?e kto? znajdzie co? lepszego.
http://forum.wsw-wind.pl/album_pic.php?pic_id=25
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group