Strona Główna
Forum Wolnego Stowarzyszenia Windsurfingowego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
?roda 07.03.2007 szansa na min. 5-7 Bft
Autor Wiadomość
macio 

Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 25
Skąd: Bytom/K-ce
Wysłany: 10 Marzec 2007, 00:09   

Grzegorz napisał/a:
Witam,

Czy ktos bylby tak dobry i pokazal na mapce (lub podal mniej wiecej wspolrzedne np. odczytane z google earth), w ktorym miejscu plywacie na Miedzybrodzkim?

Pozdroawiam Grzegorz


Witam
W srod? by?em s?uzbowo w bielsku i ok. 16 podjecha?em na mi?dzybrodzkie na rekonesans faktycznie du?o ni?le niemniej od strony boiska wydawa?o sie ze wieje s?abiej niz na powy?szym i poni?szym rozlewisku. Ale i tak co? niesamowitego jak podjecha?em je?dzili dwaj kolesie (z nissana i z espero -pozdrawiam) na "ezzy" co? oko?o 6m wida? by?o momentami nie?le prze?aglowani (ale wczesniej musia?o by lepiej bo obok leza?y otakowane 5,0 i 5,3)
Co do dajazdu "bana?" chocia? 3 razy wie?dza?em w nie t? przecznic? :) -zawsze widzia?em samochody surferów ale albo by?em po z?ej stronie potoku albo wjecha?em w ?lep? uliczke i finalnie na czyje? podwórko.
Co do dajazdu to ja jadac z bielska do miedzybrodzia przyjecha?em od strony straconki nast?pnie skr?ci?em w prawo i drug? przecznic? w lewo i do ko?ca (charakterystycznie od przecznicy na której mamy sie znale?? odchodzi ulica o nazwie sko?na). Dojazd od strony trasy bielsko-kraków jest podoby musimy przejchac por?bke i wjechac do mi?dzybrodzia i jako punkt nawigacyjny obra? przecznice w prawo która prowadzi prze strconk? do bielska mijamy przecznice i za jakie? 200m skr?camy w lewo (w dó?) w ?rodkow? drog? (jedn? z trzech wychodz?cych z jednego miejsc gownej trasy) jak po prawej stronie zostawiamy wspomian? ulice sko?n? to walimy prosto przez trzech le??cych policjanów i po lewej wjezdzamy na ziemi? a raczej boisko obiecane.
 
 
 
asiasurf 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 115
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 10 Marzec 2007, 11:34   

Ci dwaj kolesie to niezawodny Jarek i Zenek - oni zawsze s? zwarci i gotowi na ka?de szale?stwo zwi?zane z windsurfingiem. My wyjechali?my z Mi?dzybrodzia po 15 po fajnej sesji na ma?ych ?agielkach.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group