Strona Główna
Forum Wolnego Stowarzyszenia Windsurfingowego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bodrum 2017
Autor Wiadomość
Marcin R 
pocz?tkuj?cy

Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 7
Skąd: Ruda
Wysłany: 21 Sierpień 2017, 18:42   Bodrum 2017

To i ja si? pochwal? filmem z p?ywania poza Dzie?kowicami ;-)
Technika jeszcze nie ta... ale zawsze co? ;-/

YouTube Bodrum 2017
https://youtu.be/5woyc1Ke8rA

Marcin.
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 27 Sierpień 2017, 05:29   

Niez?e wideo, jaka to kamerka?

Napisz co? wi?cej o Bodrum jak mocno wia?o? ile dni p?ywa?e?? Sprz?t mia?e? z wypo?yczalni?
 
 
Marcin R 
pocz?tkuj?cy

Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 7
Skąd: Ruda
Wysłany: 28 Sierpień 2017, 07:56   

No wi?c ....
mick napisał/a:
Niez?e wideo, jaka to kamerka?

dzi?ki ;-) , moja kamerka to NavRoad myCam4K (za 300 z?). Szkoda mi by?o wyda? wi?ksze pieni?dz? za kamerk?, któr? jednak mo?na zgubi?/utopi? lub zniszczy?.
Nagrywam w FHD gdy? i tak nie mam telewizora/monitora z 4K. Monta? w DaVinci - Resolve.

mick napisał/a:

Napisz co? wi?cej o Bodrum jak mocno wia?o? ile dni p?ywa?e?? Sprz?t mia?e? z wypo?yczalni?

Pó?wysep Bodum, niedaleko Akyarlar. Baza Fener windsurfing.
Fener Windsurfing

By?em 14 dni. Niestety warunki wiatrowe nie by?y a? tak dobre jak si? spodziewa?em. By?em z rodzin? i p?ywa?em ok z 5 dni. Najlepszy wiatr jest popo?udniu do wieczora. Sprz?t z wypo?yczalni.
Sprz?tu nie bra?em swojego, transport lotniczy, by mnie kosztowa? podobnie co wypo?yczenie sprz?tu na tydzie?. Do tego dochodzi ryzyko tego, ?e moja deska/?agiel nie b?d? odpowiednio dopasowane do warunków na akwenie (tak przynajmniej my?la?em przed wyjazdem).

P?ywa?em na ?aglach 6.5-7.5 m. (raz na 6m).
Deski które bra?em to fanatic Hawk i Gecko 120-133.
Zafalowanie na akwenie ciut wi?ksze wi?ksze ni? na zatoce, jednak zdecydowanie mniejsze ni? u nas na ba?tyku.

Co do wypo?yczalni : w miar? wyposa?ona, wszystkie rozmiary ?agli desek / ?agli dost?pne, jednak jest ich stosunkowo ma?o. Baza otwarta od 10.30 do 19.
Jak troch? przywieje, nie ma na czym p?ywa? (brak wystarczaj?cej ilo?ci ?agli). P?dniki ca?kiem dobre, podobnie z deskami. Niestety wszystkie deski poustawiane w ustawienie szkoleniowe (strapy z przodu i w ?rodkowym ustawieniu). Trzeba po?wi?ci? troch? czasu, ?eby sobie dopasowa?. Porównuj?c to z bazami na helu to sprz?tu du?o mniej i zdecydowanie bardziej wyeksloatowany.
W bazie sugeruj?, aby dodatkowo ubezpieczy? sprz?t od zniszczenia (ja jednak tego nie robi?em).
Cena na miejscu jest troch? wi?ksza ni? na stronie WWW.
Baza nastawiona na wakacyjnego turyst?; niewymagaj?cego (najlepiej z Rosji), który bierze sprz?t, p?aci, pyta? nie zadaje ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group