Strona Główna
Forum Wolnego Stowarzyszenia Windsurfingowego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
zagiel ok 8,5 m poradzcie :)
Autor Wiadomość
Grzegorz 

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 41
Skąd: Tychy
Wysłany: 6 Wrzesień 2006, 13:03   zagiel ok 8,5 m poradzcie :)

Witam,

Chce kupic zagiel w tym rozmiarze, waze ok 63 kg, bede go uzywal do deski 264/74/142 przy slabym wietrze. Obecnie moj najwiekszy zagiel to 7m natural '04. Niestety czesto jak mam czas na plywanie to wiatr nie ma czas na wianie, ale bedac na wodzie i pompujac czuje ze niewiele mi brakuje (podczas pompowania slizg, ale tylko w trakcie), doszedlem do wniosku, ze jak na moje warunki fizyczne 8,5 to bedzie max. Doradzcie jakie konkretnie zagiel zakupic, bo zaczynaja sie wyprzedaze, a ja po lekturze roznyc stron www juz mam metlik w glowie, glowny priorytet to wczesny slizg czyli najlepszy ciag przy marginalnych warunkach, w miare niska waga. Kasa to ok 1400 -1500 zl. Mozna za to kupic wiele nowych zagli z lat 2003 do 2006 (np. SEVERNE C2 Twain Cam 8.5 / THE LOFT SAILS O2 Freerace 8.4 / Gastra matrix 8,5 2005 / R-Type 8,5 2003 / Challenger Fluido 8,3 2006). No i zeby prawidlowo pracowal na mszcie ok 50C. Maciejakies propozycje, a moze ktos ma cos uzywanego w dobrym stanie i niskiej cenie?


Pozdrawiam Grzegorz
 
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 7 Wrzesień 2006, 12:11   

Ja jakbym kupowa? nowy ?agiel to raczej by?by to EZZY infinity 8.5, pogadaj z tym co u?ywaj?, a jest paru go?ci na dzie?kach co takowe maj?. ?agiel jest lekki, 2 kambery ?adnie go profiluj?, mo?na zrobi? du?? firan? przez co zwi?ksza si? jego zakres wiatrowy ale najwa?niejsz? cech? jest jego wytrzyma?o??.
 
 
Grzegorz 

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 41
Skąd: Tychy
Wysłany: 7 Wrzesień 2006, 12:48   

Witam,

Tak, tez go bralem pod uwage, ale akurat nie ma w necie oferty w interesujacej mnie cenie.

Pozdrawiam Grzegorz

P.S. A czy ktos moze np. odradzic z takich czy innych powodow ktorys z wymienionych zagli?
 
 
 
Grzegorz 

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 41
Skąd: Tychy
Wysłany: 7 Wrzesień 2006, 14:10   

Witam,

Dowiedziale sie u dystrybutora EZZY, ze na ten moment wszystko sprzedali, do konca miesiaca maja natomiast byc infinity na rok 2007 (ok 1600zl).
Pozdrawiam Grzegorz
 
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 7 Wrzesień 2006, 21:02   

No wi?c je?li Ci si? nie spieszy to tak jak pisa?em popytaj tych co u?ywaj? ?agli EZZY i podejmi decyzj?.

PS. Z tego co zauwa?y?em ?e jak ju? koledzy kupili jeden EZZY to przy zakupie nast?pnego ?agla jest bardzo du?e prawdopodobie?stwo, ?e ten nowy te? b?dzie tej w?a?nie firmy! O czym? to ?wiadczy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group