Strona Główna
Forum Wolnego Stowarzyszenia Windsurfingowego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Proponowany wygl?d stronki stowarzyszenia
Autor Wiadomość
kostek 

Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 39
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 4 Sierpień 2009, 16:47   Proponowany wygl?d stronki stowarzyszenia

prosz? o opinie na temat wygl?du stronki, sugestie mile widziane na maila

link do stronki testowej http://www.ukssp8.proste.pl/dzieckowice/index.html

pozdro Kostek
 
 
 
Karramba Szpieg 


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 16
Skąd: K?ty
Wysłany: 4 Sierpień 2009, 19:38   

Cze??

Wg mnie troch? ma?o przejrzyste.
Moja propozycja jest taka http://www.robocizna.yoyo.pl/ Je?eli odpowiada to mo?emy popracowa? nad ni? razem poniewa? posiadam wszystkie grafiki do tego schematu kolorów.

Je?li chodzi o stronk? to ja mog? si? zaj?? grafik? (przyciski, projekt logo, szata graficzna) poniewa? niedawno robi?em swoj? stronk? i odno?nie grafiki siedz? w temacie. Gorzej u mnie z tym czego nie wida? czyli z kodem ?ród?owym... czytaj przyda?a by mi si? pomoc :->

Pozdrawiam, Mateusz
 
 
 
Tomek 
662037395

Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 11
Skąd: Che?mek
Wysłany: 5 Sierpień 2009, 15:06   

Oprawa graficzna stronki od kostka jest prawie idealna, tylko tekst mieni si? w oczach (mo?e popróbowa? jakie? inne kolory)
 
 
radosnyy 

Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Che?mek
Wysłany: 6 Sierpień 2009, 10:34   

Je?li móg?bym si? wtr?ci? to uwa?am, ?e projekt kolegi Kostka jest niez?y. T?o mog?oby by? bardziej w b??kit i mniej kontrastowe, wtedy napisy stan? si? wyra?niejsze. Nag?ówek DZIE?KOWICE bardziej wtopiony w t?o i powinno by? (moim zdaniem) OK.
_________________
http://crass.on.ru/flash/bbird.html
 
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 6 Sierpień 2009, 22:36   

Panowie ciesz? si?, ?e wywi?za?a si? taka dyskusja i ?e s? ch?tni "co?" zrobi?. Trzeba by pogada? z Prezesem czego dok?adnie oczekuje od nowej strony bo on tu rz?dzi :mrgreen: .
Ja osobi?cie chc? si? wycofa? z prowadzenia naszej www bo ju? mi si? to troch? znudzi?o ale chcia?bym przekaza? to komu? kto ma do?wiadczenie w sprawach technicznych (wymagana znajomo?? php :mrgreen: ) bo to gwarantuje ?e strona b?dzie chodzi?a jak trzeba.
 
 
kostek 

Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 39
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 6 Sierpień 2009, 22:59   

A nadmieniam ?e stronk? robi moja ?ona Ewa, ja j? tylko poprosi?em o pomys? i realizacje :)

pozdro Kostek
 
 
 
longer

Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Wola
Wysłany: 9 Sierpień 2009, 21:39   

Witam, podepne sie pod ten temat, bo sadze, ze jest blisko znaczny. Swego czasu postanowilem zalozyc forum windserferów z akwenu ??ka kolo Pszzczyny, niestety forum nie wyplilo z powodu braku chetnych do dyskusji. Oprawa graficzna forum jest mojego autorstwa, a jego kod zrodlowy taki sam jak na tym forum, jesli Was by to zainteresowalo moge oddac to forum do Waszej dyspozycji, otwarty jestem rowniez na inne pomysly na jakie wpadniecie.

LINK DO FORUM

Pozdrawiam
Daniel
 
 
 
Grzegorz 

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 41
Skąd: Tychy
Wysłany: 15 Sierpień 2009, 10:00   

Witam,
Zgadzam si? z koleg? Karramba Szpieg - strona jest nieczytelna, takie pstrokate t?o utrudnia czytanie. Podoba mi si? napis DZIECKOWICE. Propozycja kolegi Karramba Szpieg wydaje si? by? bardziej "na czasie".
Pozdrawiam Grzegorz
 
 
 
Karramba Szpieg 


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 16
Skąd: K?ty
Wysłany: 15 Sierpień 2009, 23:27   

Mi te? si? podoba napis DZIE?KOWICE :-D Uk?ad strony te? jest fajny, cho? nie ró?ni si? zbytnio od orygina?u.

Ta strona co ja poda?em jest przyk?adowa. Szeroko?? mo?na zwi?kszy? itp. itd. Wszystko mo?na zmieni?. Przedstawi?em w niej tylko mój pomys?, jak ja bym to widzia? :-P

Drogi Kostku mo?emy umówi? si? na PW czy na spocie pogada? o stronie bo wg. mnie z naszych dwóch po??czonych pomys?ów wyjdzie ca?kiem fajna stronka. Tylko wiadomo, trzeba o tym porozmawia? i ?eby wszyscy byli zadowoleni :mrgreen: . Ja mam jeszcze do ko?ca wrze?nia troch? wolnego a potem studia, wi?c mog? si? podj?? zrobienia czego? do tego czasu.
 
 
 
maxiek

Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Gorlice / Krakow
Wysłany: 18 Sierpień 2009, 00:58   

Witam, udzielam sie na tym forum pierwszy raz i chcialbym Wam poddac pewien pomysl.
Ostatnio stworzylem portal o spocie Klimkowka - dla tych ktorzy go nie znaja - znajduje sie on niedaleko Nowego S?cza i Gorlic - z Krakowa jest to okolo 130 km.

Portal udalo mi sie stworzyc za free korzystajac gotowej bazy - mysle ze moze byc to tez swietne rowiazanie jako baza do Waszego internetowego stowarzyszenia.

Co najwazniejsze to wszyscy moga dodawac galerie, filmy, udzielac sie na forum i wspoltworzyc mini portal.

Zarzadanie jest dziecinnie proste z latwego panelu administracyjnego przez www.
Nie trzeba zajmowac sie hostingiem ani kodem zrodlowym w zaawansowanej postaci.

Efekty mozecie zobaczyc na : www.klimkowka.socjum.pl

PS jak sie uda to powinienem pojawic sie na Waszym spocie koncem sierpnia

Pozdrawiam Slazakow :)
_________________
www.klimkowka.socjum.pl
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 9 Wrzesień 2009, 00:35   

Czyta?em wasze odpowiedzi w tym temacie, fajnie ?e du?o ludzi chce si? anga?owa?. Ja nasz? stron? widzia?bym co? w rodzaju tego co przedstawi? 'Maxiek' ale z grafik? 'Kostka' i 'Karamby'. Strona by troch? bardziej "?y?a", kiedy uprawnieni u?ytkownicy mogli by wkleja? zdj?cia i relacje z wyjazdów... tak mi si? przynajmniej wydaje.
W ka?dym b?d? razie, to "Zarz?d" naszego Stowarzyszenia powinien okre?li? czego oczekuje.
 
 
sekretarz
sekretarz

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 178
Wysłany: 14 Październik 2009, 12:37   

Witam wszystkich wind-maniaków Dzie?kowic - dla porz?dku informacja - nie wszyscy wiedz? ,bo nie uczestniczyli w walnym zebraniu WSW .
W dniu 03.10.09 ,w zebraniu uczestniczy?a spora grupa cz?onków, w wyniku g?osowania wybrano nowy zarz?d na kadencj? 2009/2012, i tak- Prezesem zosta? ponownie Micha? , o stanowisko Vice-Prezesa dzielnie walczy? Kraków :-D ,stanowisko to b?dzie piastowa? Witek.
Cz?onkiem zarz?du zosta? wybrany Tomek ( Che?mek).Dla tych którzy zalegaj? z sk?adkami ,mam niemi?? wiadomo?? - Skarbnik i Sekretarz pozostali na swoich stanowiskach 8-) .
Na zebraniu postanowiono uporz?dkowa? spot wschodni- b?dziemy budowali schody na wale- zajmuje si? tym Tomek . Tyle na ten temat.

Drugi temat - powy?sze dyskusje na temat stronki internetowej - uwaga do Mick,a- rozumiem ?e ,jak piszesz znudzi?o ci si? prowadzenie stronki , i pokazujesz palcem na Zarz?d - tzw ,Zarz?d w naszej sytuacji to poj?cie wzgl?dne, i skupia si? na tym aby?my wszyscy- p?ywali na Dzieckach, - na dobra spraw? ,ka?dy z nas mo?e powiedzie? - znudzi?o mi si? - i co dalej ?. Tak po m?sku -jak si? powiedzia?o A to trzeba powiedzie? B.
My?l? ?e je?eli nie znudzi?o ci si? p?ywanie, to powiniene? zorganizowa? przekazanie prowadzenia stronki komu? innemu , aby?my wszyscy mogli powiedzie? - Mick- poleg? ale z honorem. :cry: , a na razie Zarz?d nie przyjmuje dymisji ;-) .

sekretariat
 
 
hajer 

Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 57
Skąd: katowice
Wysłany: 7 Listopad 2009, 11:15   Wybory

Gratuluj? wybranym ,co do stronki to ta Kostka podoba mi si? ,pozdrawiam HAJER
_________________
hajer
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group