Strona Główna
Forum Wolnego Stowarzyszenia Windsurfingowego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wspomnijmy ten pi?kny MAJ
Autor Wiadomość
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 6 Czerwiec 2006, 11:48   Wspomnijmy ten pi?kny MAJ

P?ywam dopiero trzeci sezon ale tak dobrego pod wzgl?dem wiatrów miesi?ca na Dzie?kach nie pami?tam. Wczoraj mimo, ?e tylko jedna prognoza (windguru MM5 9km) dawa?a nadzi?j? na jazd? w ?lizgu pojawili?my si? w godzinach po?udniowych na wave. No i nie zawiedli?my si? ok godziny 14:30 zacz??o wia? i przez godzin? jazda by?a wy?mienita niestety trwa?o to tylko godzin? i sko?czy?o si? tym ?e wiatr bardzo os?ab? i zacz?? wia? dok?adnie od brzegu, z którego startowali?my. Ci co byli na ?rodku jeziora mieli d?ugi powrót do brzegu :lol: na szcz??cie to nie by?em ja :-P
Niestety prognozy na ca?y tydzie? nie s? optymistyczne.[/scroll]
 
 
asiasurf 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 115
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 6 Czerwiec 2006, 13:23   

chocia? to ju? nie maj ale poczatek czerwca - 3-4 wybrali?my si? do Wiednia oczywi?cie ze sprz?tem - no i dwa dni szale?stwa na Neusiedler See - 5.8 ja ( by?o troch? za du?o ale da?am rad? ) a Witek na 6.6 te? za du?o - bo wia?o do 7bf - :lol:
 
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 6 Czerwiec 2006, 14:04   

My?my poszaleli w pi?tek 2 czerwca, nawet uda?o mi si? zrobi? par? ?adych skoków na moim Power Glidzie, do dzisiaj jak sobie przypomn? te skoki to mam u?miech od ucha do ucha :mrgreen: ale 7Bft nie by?o :-?
 
 
wojteksurf 

Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 46
Skąd: Mys?owice
Wysłany: 6 Czerwiec 2006, 23:09   

no ?adnie ?adnie :mrgreen: Asia walnij jak?? relacje z tego p?ywania, najlepiej z fotkami jak masz! Od Romka s?ysza?em ?e jeste?cie zachwyceni tym miejscem!?!
 
 
asiasurf 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 115
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 7 Czerwiec 2006, 13:52   

by?o super - byli?my z Witkiem tylko w dwójk? wi?c nie mia? kto robi? zdj?? bo my razem na wodzie -mamy tylko kilka - od Wiednia jest ok 50 km autostrad? prawie do ko?ca - wst?p nad wod? 7.5e od osoby za dob? - za auto nie p?aci si? ale nie mo?na wjecha? nad brzeg i ca?y sprz?t trzeba w stanie z?o?onym lub roz?o?onym przenie?? kilkadziesi?t metrów- ale dla nas to nie problem przecie? przez wa?ek zawsze nosimy i nie narzekamy - potem trawka i podesty drewniane (ok 1.5x1.5m) na których mo?na zostawi? to co chcesz mie? na brzegu - ludzi by?o malutko - mie wiem jak to jest w sezonie i przy pi?knej pogodzie bo sobota i niedziela nie nale?a?y do s?onecznych dni - nawet troch? polewa?o. Austriacy znaj? ten akwen i wiedz? ?e wiatr si? wzmaga w ?rodku dnia wi?c po po?udniu zjecha?o wi?cerj ludzi - my byli?my przed 10 - to by?o kilka aut. Woda w kolorze kawy z mlekiem ale po chwili si? o tym zapomina bo najwa?niejszy jest wiatr - raczej równy no i mocny - a przecie? to najbardziej cieszy :!: :!: :!: W sobot? p?ywali?my do 18 - niestety na koniec mia?m ma?? awari? sprz?tu i w niedziel? p?ywa?am na Sonicu - z ?aglem 5.8 i do póki wiatr nie wzmóg? si? do 6-7bf dawa?am rade - a potem to nawet Witek moje 5.8 mia? za du?o no i tak musieli?my ko?o 14 sk?ada? si? i wraca? do Krakowa- szkoda nam by?o ale rozk?ada? co? mniejszego nie by?o ju? czasu.......... ogólnie rewelacja- a i tak jak si? spotkamy to opowiemy nasze wrarzenia :lol: :!:
 
 
 
mick 
Administrator

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 356
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 9 Czerwiec 2006, 08:16   

Na tym jeziorze wiatr przy kierunku N to chyba dostaje kopa z tego co ogladalem na windguru. Daleko nie ma mo?e sie kiedy? wybierzemy jak b?d? prognozy. Asia czekamy na te fotki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group