Forum Wolnego Stowarzyszenia Windsurfingowego

Windsurfing - rozpoczecie sezonu!

madziasurferka - 23 Kwiecień 2018, 18:13
Temat postu: rozpoczecie sezonu!
przede wszystkim czesc wszystkim, bo jestem tu nowa. ja z tych upartych i niecierpliwych, wiec na pewno bedziemy mieli okazje sie poznac niebawem na spocie. My sezon rozpoczelismy zaskakujacym sobotnim slizgiem, do zobaczenia wkrotce 🤙
sekretarz - 24 Maj 2018, 08:56

Madzia ?? - ale na Dzieckach to si? jeszcze chyba nie ?lizga?a? 8-)
madziasurferka - 26 Maj 2018, 11:13

a slizgalam ;) 21.04, zagiel 7,5, deska 128l, 55kg wagi :-D
a wczoraj wrocilismy z Prasonisi, sama sobie zazdroszcze hihi
genialny spot, cieplo, plasko a najwazniejsze lacznie 5x desek na wodzie i 2x kity! Z 8dni wialo 6, rano mniej, im pozniej tym mocniej ale rowno. Polska baza wind4fun, super ekipa, cudowna atmosfera, pomocni i zyczliwi. Mega polecam!
Jakby ktos sie wybieral chetnie podpowiem co i jak.

sekretarz - 28 Maj 2018, 11:24

Madzia - deska 128 l??? i 55kg wagi ,to? to pewno fruwa?o samo nad wod? :mrgreen: , ?agiel 7,5?? :mrgreen: ,przy tej wadze to z samym ?aglem bez deski pop?yniesz :mrgreen: ,tylko na nogi trzeba klapki za?ozy? :mrgreen:
Powiadasz ?e w kwietniu p?ywa?a? ,nooo ciekawe kto ci? widzia? ,pewno par? minut, bo woda by?a za zimna h??, na Prasonisi to ka?dy potrafi ;-) , to mo?e tak jeszcze napiszesz co? wi?cej - ceny ,kiedy najlepiej jecha? itd, a mo?e zamie?cisz troch? wi?cej zdj?? na forum - h?? 8-)

madziasurferka - 28 Maj 2018, 13:02

skoro wszyscy Prasonisi znaj? i potrafi? to super! To ja nie b?d? si? rozpisywa?, chcia?am pomóc, jakby kto? potrzebowa? wi?cej info to ch?tnie doradz?. Do zobaczenia na Dzie?kach, kto si? nauczy w zimnej wodzie temu ?adne warunki nie straszne! Powodzenia!
sekretarz - 29 Maj 2018, 08:23

Oooo :shock: ,Madzia - si? z lekka obrazi?a - nooo niee, Madziu - tu nie ma si? co obra?a? :oops: ,ten post mia? w zamy?le charakter ?artobliwy i nieco pobudzaj?cy forum , a tak po prawdzie dobrze by by?o aby? , na ten przyk?ad pokusi?a si? o bardziej szczegó?owy opis wraz z zdj?ciami ,wtedy - takie "co?" funkcjonuje na forach i sporo ludzi korzysta z czyich? do?wiadcze? planuj?c wyjazdy.
Wiadomo ?e na Prasonisi si? p?ywa , a na Dzieckach nie zawsze , ale Dziecki maj? swój klimat lokalny.
Niebawem stworzymy na tym forum dzia? -podró?e - ( w cz??ci z Hajerem)i tu mo?e przyjmiesz na siebie rol? dziennikarsk? , co ty na to? :roll:

madziasurferka - 29 Maj 2018, 10:16

spraw? skonsultowa?am wy?ej i ju? wiem, ?e nasz sekretarz ma poczucie humoru :) postaram si? to ogarn?? :)
w?a?nie widz?, ?e forum takie smutne troch?, ka?dy pewnie 3x dziennie na WindFinder / WindGuru a tu nikt nie zagl?dnie, a szkoda! I tu wkraczam ja - Madzia :)
Jak pojawi si? katalog wyjazdowy, to ch?tnie opisze nasze do?wiadczenia, my mielismy przetarte szklaki, wi?c by?o nam na pewno ?atwiej, wi?c jesli komu? równie? mo?e by? ?atwiej to nic tylko przekazywa? info dalej! cho? nasz wyjazd specyficzny bo z dwójk? ma?ych dzieci .....

mick - 29 Maj 2018, 19:23

madziasurferka, nasze forum o?ywa tylko gdy troch? mocniej powieje wtedy adrenalina nas motywuje, niestety przy takich wiatrach jak teraz to raczej wszyscy u?pieni ;-) ale jak najbardziej mile widziane s? pytania, relacje itp.
wojteksurf1 - 14 Czerwiec 2018, 18:36

Czo?em Madzia!
A ja bym si? ch?tnie co? na ten temat dowiedzia?. Je?li mo?esz co? podpowiedzie?, to by?oby super, mo?e wyskoczy?bym we wrze?niu...
Pozdrawiam.

madziasurferka - 16 Czerwiec 2018, 19:32

czesc, przepraszam ze odpisuje po kilku dniach, ale nie otrzymuje powiadomien:(
we wrzesniu to mozemy sie spotkac, bo my bedziemy 14-17 wrzesien, stanowczo za krotko, ale na tyle udalo mi sie “zutylizowac” dzieci :) A brak dzieci wiaze sie rowniez z wyborami w jaki sposob chcemy ten czas spedzic. Lecimy samolotem Katowice-Rhodes. Na miejscu mamy wypozyczone auto (niewielkie koszty w porownaniu do taxi, a busów nie sprawdzalam. Koszt wypozyczenia to ok 350pln za tydzien + 150 pln pelne ubezpieczenie). Z lotniska na Prasonisi trzeba przejechac dokladnie cala wyspe na poludniec ok 1,5 godziny. Pierwszy raz mieszkalismy w Ocean Palace, jednym z czterech (chyba) obiektow jakie tam sa, wszystko inne juz w miejscowosciach 20min od Prasonisi, wiec zalezy od sposobu spedzania czasu, ale jak sie jest na miejscu to wiadomo ze po desce przyjemnie sie przebrac, przemyc, potem obiad (na miejscu 2x restauracje) i powrot na wode po obiedzie. Na miejscu sa 2x albo 3x bazy (czytalam o trzech, widzialam dwie- polska i niemiecka). Polska - wind4fun - jest cudowna i pomocna. Sprzet tani nie jest (ceny na ich stronie), ale bardzo pomagaja i sa elastyczni. My zmienialismy deski, zagle kilka razy dziennie. Sprzet wyjezdza rano ok 8:30 na plaze wiec do odbioru 10metrow od wody. Zgarniaja sprzet ok 18:00. Caly dzien asekuracja na wodzie, bez problemu zgarniaja z wody biedakow ktorzy nie bardzo wiedza jak halsowac do brzegu lub tych ktorym cos na wodzie urwalo ;)
Tym razem jedziemy pod namiot. Sprawe skonsultowalam z wind4fun i tak jak kiedys byly mandaty za namioty rozbite na dziko w krzakach tak teraz nie ma z tym problemu, my na 4dni wiec zaryzykujemy. Jak nie namiot to cztery obiekty o ktorych wspomnialam: LightHouse, Ocean Palace, Hotel Kedros i wydaje mi sie ze jeszcze byl jeden bez nazwy:) Standard niski choc i tak pozytywnie mnie zaskoczyl, czysciutko i poza kuchnia (zero wyposazenia, mielismy jedynie lodowke) bylo wszystko czego nam trzeba. Mam nr do Józka (rezydenta w Ocean Palace, jest polakiem wiec mozna dzwonic i sie z nim dogadac. Nie wiem czy wynajmie czy odesle do jakichs posrednikow ale warto do niego w pierwszej kolejnosci.) Jakby co prosze pisac na prv lub tel do mnie 691664429 to kontakt do Jozka dam :)
Polecam pyszne jedzienie u Louisa - tamtejsi wiedza i korzystaja, my poznalismy 2dni przed wyjazdem i zaluje ze tak pozno, to bylo rewelacyjne, do znalezienia na facebooku “Louis Restaurant Cocktail Bar”. Ekipa wind4fun spi w tej miejscowosci i stoluje sie u Louisa.
Na Prasonisi sa dwa sklepy, mozna zaopatrzyc sie w napoje, owoce, taki market pierwszej potrzeby ktorego oferta poszerzona jest o surf dodatki.
Ah no i pominelam najwszniejsze - po jdnej stronie plazy szerokosci ok 200m jest fala gdzie przewaza kite + freestyle a po drugiej stronie plasko i w wiekszosci windsurfing + kilka kitow. Wieje codziennie. Ponoc :) Nawet jesli rano jest slabo to popoludniu sie wzmaga. Z moich obserwacji wynikalo o kilka wezlow wiecej niz na WindGuru czy WindFinder.
Wyczerpujaco ? :) pozdrawiam, Magda
Madzia - mam nadziej? ?e si? nie obrazisz jak do?o?? do tego posta takie "cosik" 8-)
https://www.youtube.com/watch?v=iSiUUhhSO-A

wojteksurf1 - 21 Czerwiec 2018, 10:05

Dzi?ki wielkie, na pewno si? skontaktuj?. Pozdrawiam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group